Coś dla fanów Hondy

Strona internetowa Honda.jkk.com.pl to witryna, która proponuje o wiele więcej niż tylko zwykłą możliwość przeglądnięcia i opcjonalnego kupna nieużywanego samochodu. Rola istnienia strony jest bardziej głębsza i bardziej ciekawsza. To znaczy oprócz przedstawienia nowości w salonach Hondy użytkownicy mogą także oglądnąć pozostałe, równie interesujące oferty tej marki. Znajdziemy tu także w przystępnej cenie samochody używane nie tylko Hondy ale także innych popularnych marek. Oprócz tego można zakupić części i gadżety samochodowe, wyszukać adresy najlepszych serwisów i wiele innych. Wszystko poukładane w przejrzysty i intuicyjny sposób.

Kategorie na stronie Hondy:
Samochody nowe – jest tu lista aut marki Honda wraz z cenami oraz szczegółowymi opisami i filmikiem reklamowym.
Samochody od ręki – to te samochody, które możecie państwo odebrać z salonu bezpośrednio po kupnie.
Samochody używane – auta w przystępnych cenach wybranych takich jak Mazda, Peugeot.
Promocje – promocyjne ceny na poszczególne modele samochodów oraz akcesoria i części.
Części i akcesoria – oryginalne części i gadżety marki Honda.
Finansowanie – tu umieszczone zostały informacje na temat kredytów i leasingu, a także ubezpieczeń.
Serwis – w tej zakładce jest szereg informacji dotyczących przeglądu, serwisu blacharsko-lakierniczego i mechanicznego itd.
Na stronie opłaci się spędzić kilka chwil, szczególnie kiedy pod uwagę jest brany zakup Hondy. Można dokładnie przyglądnąć się samochodom, zapoznać się z danymi technicznymi i poczytać o późniejszym serwisie i okresie gwarancyjnym. Wszystkie pytania należy zgłaszać poprzez telefon lub wybrać się do najbliższego salonu lub serwisu Hondy.